FA | EN | AR
چهارشنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٧
جمع بازديدكنندگان امروز: 94
جمع بازديدها تاكنون: 887693


برنامه خدمات‌رسانی مراکز پزشکی قانونی در ایام تعطیلات نوروزی 1397

جهت جلب رضایت مراجعین محترم ، در ایام تعطیلات نوروزی پزشکی قانونی استان در کلیه ایام تعطیلات نوروز سال 1397 در خدمت هم استانی‌های عزیز می‌باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی، دکتر بابک سلحشور ضمن اعلام این خبر افزود: لیست کشیک و آنکال کارکنان مراکز پزشکی قانونی استان طی نامه ای به مراکز پزشکی قانونی، ستاد بحران استانداری و سازمان پزشکی قانونی کشور ارسال شد. برنامه‌ریزی انجام شده در این خصوص به شرح زیر می باشد:
-مرکز شهرستان بجنورد و شیروان از ساعت 8 صبح الی 13 بعد از ظهر کلیه روزهای تعطیل دایر خواهد بود.
- مراکز فاروج، آشخانه و اسفراین، به صورت آنکال آماده همکاری با مراجع قضایی استان می‌باشند.
بنابر این گزارش ، جهت تسریع در انجام امور مراجعین، بویژه مسافرین استان، در ایام نوروز سال 97 همزمان یک پزشک ، یک تکنسین و دو متصدی پذیرش در مرکز استان حضور داشته و آماده خدمت رسانی‌اند. همچنین در این ایام کارکنان آزمایشگاه نیز آنکال بوده و در صورت نیاز به انجام آزمایش در محل اداره کل حضور خواهند یافت.
پس از ساعات مذکور نیز کارکنان مرتبط (پزشک مسئول و تکنیسین‌های تشریح )، به صورت آنکال آماده همکاری با مراجع قضایی استان می باشند.
لازم به ذکر است با توجه به انتقال اداره پزشکی قانونی قانونی استان به محل جدید در دهه فجر سال جاری، کشیک ایام تعطیل نوروز سال 97 در محل جدید واقع در خیابان پیامبر اعظم(ص) برقرار می باشد.

تاریخ انتشار: ٢٣:٠٣ -1396/12/25 کد مطلب :٣١٢٥٩
  نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


آمار

راهنمای خدمات

راهنمای مراکز

ارسال شکایات
نشانی: بجنورد - میدان فردوسی - خیابان شهید رضا امامی - شهید امامی5 کدپستی: 9414839691
تلفن: 2239592، دورنگار: 2239593،
پیام کوتاه: 20001372