FA | EN | AR
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
جمع بازديدكنندگان امروز: 22
جمع بازديدها تاكنون: 893617


آئین تودیع و معارفه روسای کل دادگستری استان

صبح امروز، پنج شنبه 23 آذر ماه 1396، آئین تودیع و معارفه روسای کلِ پیشین و جدید دادگستری استان برگزار شد.


در این مراسم جمعی از مقامات اجرایی و قضایی استان حضور داشتند، حجت الاسلام قدرتی، ضمن اشاره به خدمات انجام شده طی دوران خدمت در پست ریاست کلی دادگستری استان خراسان شمالی، خدمات انجام شده را حاصل تلاش شبانه روزی و خالصانه همکاران قضایی و اداری خود در مجموعه قضایی استان دانست و تعامل سازمانهای وابسته و شورای قضایی استان را ارزنده برشمرد و گفت: اگر اتفاقی افتاده باشد محصول کار جمعی است.

وی در ادامه به چندین اولویت کاری خود اشاره کرد و گفت: کاهش ورودی پرونده‌های قضایی، کاهش زمان رسیدگی به پرونده‌ها، نارضایتی مردمی، کاهش نقض آرا همواره سرلوحه کار بوده است که بدین‌ترتیب شاهد کاهش تعداد زندانیان استان نسبت به زمان آغاز به کار اینجانب شده است.


در ادامه حجت الاسلام یعقوبی، نماینده ولی فقیه، ضمن خیرمقدم به حاضرین جلسه گفت: در مدیریت خداپسندانه که اسلام به آن توجه دارد، همواره می بایست عدل معیار کار قرار گیرد چراکه روح آموزه های دینی عدلت است و جان مایه همه تلاشها، عدل است. وی در ادامه به مقامات حاضر در جلسه گفت می بایست به مدیریان جدید آگاهی دهیم و جوانب کار را برای ایشان روشن کنیم تا به کار مسلط شوند و خدمات خود را بهتر ارائه دهند. ایشان قوای قضائیه، مجریه و مقننه را همچون حلقه های زنجیری برشمرد که از طریق ولایت بهم متصل می شوند.


در ادامه جلسه صالحی، استاندار خراسان شمالی فراموش کردن روز حساب و معاد را خطری برای همه و به ویژه برای حاکمان و داوران که در معرض قضاوت هستند دانست و ورود حجت الاسلام جعفری را به خانواده مدیریتی استان خیر‌مقدم گفت.

در این مراسم، معاون اول قوه قضائیه، حجت الاسلام محسن اژه‌ای حضور داشت و به ایراد سخنرانی پرداخت. وی ضمن اشاره به مسائل پیرامون کشورمان که در جای جای دنیا در حال وقوع است گفت: الطاف خاص پروردگار را شامل حال کشور می‌بینیم.

 

حجت الاسلام اژه ای، رئیس کل جدید دادگستری استان را دلسوز، انقلابی و پرتحرک شناخته و ایشان را از خانواده قضائی و بزرگ شده در همین مجموعه دانست. وی همچنین ابراز امیدورای کرد که با یاری مدیریان و مقامات حاضر، حجت الاسلام جعفری و همه دست‌اندرکاران در خدمت‌رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق باشند.

حجت الاسلام جعفری، رئیس کل جدید دادگستری استان، ضمن تقدیر و تشکر از حضور مهمانان حاضر در جلسه، برخی شاخصه‌های اصلی مدیران را برشمرد و گفت انشالله با رعایت این شاخصه‌ها، مدیری ارزشی و ارزشمند باشیم و نه به هر قیمتی مدیر. وی همچنین ابراز امیدواری کرد، نماینده ولی فقیه در استان، همچون گذشته به ایشان و مجموعه قضایی استان را مورد لطف و ارشاد قرار دهد.

تاریخ انتشار: ٠١:٤٠ -1396/09/23 کد مطلب :٣٠٤٠٦
  نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


آمار

راهنمای خدمات

راهنمای مراکز

ارسال شکایات
نشانی: بجنورد - میدان فردوسی - خیابان شهید رضا امامی - شهید امامی5 کدپستی: 9414839691
تلفن: 2239592، دورنگار: 2239593،
پیام کوتاه: 20001372