FA | EN | AR
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
جمع بازديدكنندگان امروز: 32
جمع بازديدها تاكنون: 893627


قول مساعدت نماینده مجلس برای حل مشکلات پزشکی قانونی

در دیدار مدیر کل پزشکی قانونی استان با نماینده مجلس مشکلات و کمبودهای پزشکی قانونی مطرح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی خراسان شمالی، دکتر بابک سلحشور روز گذشته ، 21 تیر ماه در دیدار با مهندس اکبری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی مشکلات و کمبودهای پزشکی قانونی استان را مطرح کرد.


در این دیدار مدیر کل پزشکی قانونی استان ضمن برشمردن اهمیت نقش پزشکی قانونی در رسیدگی به پرونده ای قضایی و اجرای عدالت در جامعه به تشریح وضعیت موجود پزشکی قانونی پرداخت. وی همچنین اماری از عاملکرد سال گذشته مجموعه پزشکی قانونی استان به نماینده مجلس شورای اسلامی ارائه نمود و افزود : پزشکی قانونی برای ایفای بهتر وظایف خود نیاز به فضای فیزیکی استاندارد، امکانت بهینه و به روز و همچنین نیروی انسانی لایق خلاق و متخصص دارد اما با وجود گذشت سالها از تاسیس استان، متاسفانه هنوز با کمبود شدید فضای فیزیکی امکانات آزمایشگاهی و نیروی انسانی روبرو هستیم؛ به طوریکه پروژه ساخت پزشکی قانونی مرکز استان در بجنورد با وجود پیشرفت نود درصدی، با کمبود اعتبار برای تکمیل و تجهیز روبروست.


دکتر سلحشور در ادامه گفت: بیش از هشتاد درصد پست های سازمانی نیز هنوز خالی هستند و رفع همه این مشکلات نیاز به توجه خاص مسئولین و دست اندرکاران استانی و ملی دارد.


در ادامه مهندس اکبری نماینده مردم شهرستان های بجنورد،مانه و سملقان، جاجرم، گرمه و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی، از همکاری و خدمات پزشکی قانونی در استان تشکر کرد و قول مساعدت جهت رایزنی و پیگیری برای حل مشکلات این مجموعه در استان و مجلس شورای اسلامی داد .

تاریخ انتشار: ٢٣:٣٠ -1396/04/21 کد مطلب :٢٨٩٥٩
  نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


آمار

راهنمای خدمات

راهنمای مراکز

ارسال شکایات
نشانی: بجنورد - میدان فردوسی - خیابان شهید رضا امامی - شهید امامی5 کدپستی: 9414839691
تلفن: 2239592، دورنگار: 2239593،
پیام کوتاه: 20001372