FA | EN | AR
پنج شنبه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٧
جمع بازديدكنندگان امروز: 53
جمع بازديدها تاكنون: 887848


تقدیر از روابط عمومی پزشکی قانونی در همایش روابط عمومی

روابط عمومی های برتر دستگاه ها در همایش بزرگداشت روز روابط عمومی معرفی و تقدیر شدند. 


به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی، در این مراسم که صبح یکشنبه شانزدهم اردیبهشت ماه برگزار شد، استاندار، مدیران کل استانی و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های دولتی، خصوصی و بانکهای کلیه شهرستانهای استان حضور داشتند.


در این همایش صالحی، استاندار خراسان شمالی با بیان این که مدیران باید نقد پذیر باشند، گفت: وجود نقد و روحیه نقدپذیری یک ضرورت در جامعه است و نبود نقد در سازمان ها موجب ایستایی مدیران دستگاه های اجرایی خواهد شد.

وی روابط عمومی ها را قلب تپنده سازمان ها ذکر کرد و گفت: روابط عمومی ها با توجه به گستره فعالیت خود می توانند نقش موثری در ایجاد امید و نشاط و همچنین آگاهی و بصیرت در سطح جامعه داشته باشند.
صالحی ارتقای توانمندی فعالان حوزه روابط عمومی و افرایش بودجه های تبلیغی و اطلاع رسانی را مورد تأکید قرار داد و از مسئولان روابط عمومی های استان خواست، در برابر تخریب ها و اتهام افکنی ها منفعل نباشند و با صیانت از هویت سازمانی خود، بستر مناسب برای رشد سازمان و کارکنان را فراهم کنند.


وی انعکاس تجارب موفق سازمانی به کارکنان نسل جدید و بهره گیری از ابزارهای جدید ارتباطی و رسانه ای، انعکاس شفاف و بدون ممیزی اخبار به مسئولان و ارائه صحیح بازخوردها به مخاطبان دستگاه ها را از دیگر شرح وظایف روابط عمومی های موفق امروزی برشمرد و تصریح کرد: هنر اصلی روابط عمومی ها، بیان شیوا و دلنشین عملکرد دستگاه ها با استفاده از دانش و خلاقیت و فراهم کردن زمینه مشارکت بیشتر مردم در آبادانی و رفاه جامعه و پیشبرد اهداف توسعه ای است.

 

در این جلسه، ایزدی دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان هم بر بالا بردن سطح سواد رسانه ای روابط عمومی ها تاکید کرد و گفت: در این راستا با برگزاری کلاس های آموزشی سواد رسانه ای را افزایش خواهیم داد. 
ایزدی تصریح کرد: این تغییر رویه به علت توسعه قابلیت های فضای سایبری و تکنولوژی های برتر و همچنین تقسیم کار در فضای فیزیکی و مجازی است و توسعه فناوری و اطلاعات به نماد پیشرفت کشورها تبدیل شده است.

 

 

 


در پایان این مراسم، مدیران روابط عمومی ادارات کل پزشکی قانونی، راهداری و حمل و نقل، فرهنگ و ارشاد اسلامی، کمیته امداد، امور عشایر، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، حفاظت محیط زیست، تعاون روستایی، بنیاد مسکن، شرکت شهرک های صنعتی، آب و فاضلاب شهری و روستایی، و بنیاد شهید به عنوان روابط عمومی های برتر استان تقدیر شدند.
همچنین از اعضای شورای هیات رئیسه روابط عمومی استان نیز به دلیل تلاشهای ارزنده شان تقدیر شد. این اعضا در سال 1395، طی مراسمی با حضور کلیه مدیران دستگاه های اجرایی و کارشناسان روابط عمومی انتخاب شده اندکه مسئول روابط عمومی این اداره کل نیز از اعضای این هیات می باشد.

تاریخ انتشار: ١٠:١٧ -1396/02/18 کد مطلب :٢٨٢٨٧
  نسخه چاپي
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


آمار

راهنمای خدمات

راهنمای مراکز

ارسال شکایات
نشانی: بجنورد - میدان فردوسی - خیابان شهید رضا امامی - شهید امامی5 کدپستی: 9414839691
تلفن: 2239592، دورنگار: 2239593،
پیام کوتاه: 20001372